Pokoje

Do dyspozycji naszych gości oddajemy 180 miejsc  w 7 apartamentach, w 19 komfortowych pokojach (typ premium 1,2,3 os.), oraz w 38 wygodnych pokojach (typ standard plus 1,2,3 os.),  wszystkie z pełnym węzłem sanitarnym.
Większość pokoi posiada balkon a niektóre z nich przestronny taras ( od strony wschodniej z pięknym widokiem na Jezioro Solińskie ).

 

Apartament dwuosobowy

Do dyspozycji gości jest salon z balkonem oraz sypialnia z oknem dachowym. W salonie znajduje się rozkładana, dwuosobowa sofa, telewizor, lodówka . Z balkonu roztacza się piękny widok na Jezioro Solińskie. Apartament mieści się na trzecim piętrze naszego ośrodka. Do dyspozycji gości jest oczywiście winda. W ośrodku jest 7 apartamentów (2 z widokiem na jezioro).

___________________________________________________________________________________

 

Pokój PREMIUM

Pokoje PREMIUM zlokalizowane są w nowej części ośrodka. Na wyposażeniu nowe meble, łazienka z pełnym węzłem sanitarnym  oraz TV SAT. Pokoje PREMIUM występują w konfiguracjach jedno, dwu i trzyosobowych (rozkładana sofa).   Większość pokoi posiada balkon oraz widok na jezioro solińskie.

___________________________________________________________________________________

Pokój STANDARD PLUS

Pokoje STANDARD PLUS występują w konfiguracjach jedno, dwu, trzy oraz czteroosobowych. Na wyposażeniu pokoi jest telewizor,  nowe meble. We wszystkich pokojach są balkony (w większości z widokiem na jezioro). Z pokoi STANDARD PLUS zlokalizowanych na parterze jest wyjście na duży taras. Rozwiązanie to jest idealne dla rodzin z małymi dziećmi.

___________________________________________________________________________________

 

 

Szczegółowy cennik pokoi i usług OSW Skalny

 

Komentarze są wyłączone.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress